Yazılım

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Firmanızı ve hizmet alanlarınızın tanıtımını yaptığınız Kurumsal Web Tasarımı için ajansımızı tercih edebilirsiniz.
Hoşgeldin Sanayi 4.0

Firmanız dijital dönüşüme ne kadar hazır? SN olarak web sitenizi bu değişimde avantajlı duruma getiriyoruz. Sanayi 4.0 ile tam bütünleşik ve kusursuz SEO ayarları ile yeni kurumsal web sitenizi yayına alın. Kurumsal Web Tasarım çalışmalarımızla 7/24 çalışmalarınızı anlatan web sitenize sahip olun.

Dijital Dünyaya Katılın

Firmanız için güvenilir bir ajansla çalışın.

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Kurumsal web sayfaları genellikle yüksek miktarda içeriğe ve sayfaya sahip aynı zamanda çeşitli dillerde kalıcı olarak güncellenen kamuya açık şirketlere özel web portallarıdır.

Çok Dilli Kurumsal Site

Başarıya Yolculuğu Başlat

Şirketinizin web sitesini SN olarak çok dilli hazırlıyoruz. Bu sayede hedef pazarınızda kendinizi daha iyi ifade edebilmektesiniz. Bir çok başarı hikayemiz arasına sizde katılın.

Temel SEO kriterleri ile tam uyum sağlıyoruz ve tüm web sitesi müşterilerimize 1.000 TL Google Ads reklamı bizden hediye. Aynı zamanda Android Mobil uygulamada hediyemiz.

Eticaret (Neden Olmasın?)

Firmanızı uluslararası arenada temsil etmekle kalmayın aktif satış yapın. Bir çok pazaryeri ile entegreli hızlı ve güvenli bir altyapı da eticaret sitenizi yayınlayın. 

100 üzerinden 85 üstü hız değeri ile ziyaretçileriniz sitenize hızlı bir şekilde bağlanır. İdeasoft ve Ticimax yazılımları ile özel anlaşmamız vardır. Bu 2 yazılım haricinde Opencart ve Woocommerce üzerinde de Web ekibimiz çalışma yapabilir. Eticaret yazılımı olarak SN İdeasoft ve Ticimax’ı tavsiye etmektedir.

Neden Biz?

Kahvenizi Alın ve Karar Verin

23+ yıldır sizin gibi hedefleri ve hayalleri olan firmalar için yardımcı oluyoruz. Biz başarı hikayelerimizle övünmekteyiz ve en iyisini gerçekleştirdiğimize emin olmak isteriz. 

Çatı kuruluşumuz Türk SEM‘in tüm temel dinamiklerine sahibiz.

Neden Biz

Başarı Hikayelerimiz

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu