Hakkımızda

SEO Nedir Hakkında

SEO Nedir ile 2 alanda hizmet vermeye çalışıyoruz. Bunlardan birisi SEO Eğitimleri ve bir diğeri Kurumsal SEO Hizmetleridir. SEO Eğitimlerimiz içerisinde Türkiye'de bir ilk olan "SEO Mentör" uygulamasına başladık. SEO Süreçlerinde sizleri yönlendireceğiz ama yönetimi sizin konrolünüzde olacak. Aynı zamanda eğitimler kapsamında Grup ve Bireysel SEO kursları da düzenlemekteyiz.

SEO hizmetleri olarak kapsamlı ve kurumsal hizmet anlayışına sahibiz. Kendi müşteri ağımıza yüksek standartlarda SEO hizmeti sunuyoruz.

Başlangıç

1999 yılından bu yana İnternet siteleri üzerinde çalışmalar yapmaktayız. İlk sitemizi 2001 yılında yayınladık ve 2024 yılı itibariyle 23+ yıllık SEO deneyimine sahibiz.

Misyon

SEO eğitimleri konusunda önemli bir misyonu üstlenene SEO Nedir, Türkiye’de ilk defa SEO Mentör uygulaması başlatmıştır. Bu uygulama ile firmaların kendi SEO çalışmalarını yönetmesini sağlıyoruz.

4 Şirket

SEO Nedir, 4 şirketin aynı çatı altında barındırıldığı güçlü ve şirket kültürü olan Türk SEM bünyesinde faaliyet göstermektedir. Birinci önceliğimiz markamızın kalitesidir.

Niçin Biz?

İşimizi severek yapıyoruz ve Türkiye’nin ilk SEO uzmanlarından birisiyiz. Günümüzde çalışmalarımızı yüksek kurumsal müşteriler için gerçekleştirmeye devam ediyoruz. SEO Nedir, 4 şirketin aynı çatı altında bulunduğu şirket kültürü yüksek bir oluşumdur. Biz sektörün en güvenilir dijital pazarlama ajanslarından biri olmak için tüm enerjimizi harcıyoruz.

Yükselme Zamanı

Dijital Pazarlama Ajansımızla Firmanızı 1. Sıraya Yükseltin.

SEO Nedir Takımımız

Ekimiz bir birinden uzman SEO, Yazılım ve Yazar takım arkadaşlarına sahiptir.

Daha İyiye Gider

İster mentörlük hizmeti alın ister direk SEO danışmanlık hizmeti alın SEO Nedir ile siteniz daha iyiye bir yolculuk sergileyecektir.

Orjinal özellikler, Google Ads ile ortak hareket SEO Nedir’in övündüğü strateji de bulunur.

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu