Yazılım

Eticaret Web Tasarım

Eticaret sitesi açarak İnternet üzerinden satış yapmak istiyorsanız 4 paketimizden birini seçebilirsiniz.
Cesaret

Verdiğiniz karardan dolayı sizleri tebrik ederiz. Eticaret yüksek potansiyeli olan geleceğin ticaret yöntemidir. Şirketiniz için doğru bir karar vermek üzeresiniz.

SEO Nedir olarak 4 alternatif sunmaktayız. Çatı kuruluşumuz Türk SEM, hem İdeasoft hem de Ticimax ile bayilik anlaşması vardır. Firmamız üzerinden bu 2 Türk yazılım ile anlaşabilirsiniz. Opencart ve Woocommerce alt yapılarını Web Tasarım Hizmetlerimiz kurulumları gerçekleştirmektedir.

Eticaret'e Katılın

Eticaret dünyasında şimdi firmanızın çevrimiçi varlığını güçlendirebilirsiniz. Sadece Türkiye olarak düşünmeyen masanın üzerine tüm dünya var.

Ajansımız sizi dinleyerek en doğru Eticaret yazılımına yönlendirmektedir. Sattığınız ürünler, hedefleriniz ve şirket potansiyelinize göre 4 yazılımdan birisine yönlendirmekteyiz.

Eticaret Nedir?

E-ticaret (elektronik ticaret), başta internet olmak üzere elektronik bir ağ üzerinden mal ve hizmetlerin alınıp satılması sürecini içerir. Bu e-ticaret işlemleri genellikle dört türe ayrılır: işletmeden işletmeye ( B2B ), işletmeden tüketiciye ( B2C ), tüketiciden tüketiciye veya tüketiciden işletmeye

Ajansınız Eticaret çözümleri büyük global pazar yerleri ve Türkiye’nin büyük pazar yerleri ile entegreli çalışmaktadır. 

Tek bir noktada tüm Eticaret sürecinizi yönetebilmektesiniz. SEO uyumluluğu, Google Alışveriş uyumluluğu hazırdır.

Neden SEO Nedir ile Eticaret?

Global Eticaret SEO Çalışması

İster Amerika’da ister İngiltere’de bir ürün pazarlıyor olun ajansımız SEO çözümlerini sizlere sunmaktadır. Global İngilizce için özel anlaşmalı SEO partnerlarımız vardır.

Süprize yer vermeden Eticaret SEO çalışmanızı başarıyla yönetiyoruz.

Eticaret Türleri

B2B

Bu eticaret türü işletmeler ve tüketiciler arasında değil, işletmeler arasında ürün, hizmet veya bilginin elektronik alışverişini ifade eder. B2B işletmelerin ürün, hizmet veya bilgi aramasına ve web siteleri aracılığıyla çevrimiçi işlemler başlatmasına olanak tanıyan çevrimiçi web siteleri bulunmaktadır.

B2C

Bu eticaret türü işletmelerin bireysel tüketicilere ürün, hizmet veya bilgi sattığını ifade eder. Bununla birlikte, genellikle nakliye, teslimat ve müşteri hizmetlerini yöneten aracılar veya aracılar olabilir. 

D2C

Bu eticaret türü mal ve hizmet üreten bir işletmenin herhangi bir aracı veya distribütör olmaksızın doğrudan çevrimiçi tüketicilere satış yaptığını ifade eder.

C2C

Tüketicilerin birbirleriyle çevrimiçi olarak ücret karşılığı ürün, hizmet ve bilgi alışverişi yaptığı bir e-ticaret pazarlama türüdür. Türkiye’de sahibinden.com bu türe iyi bir örnektir. Bu işlemler genellikle çevrimiçi bir platform sağlayan bir üçüncü taraf aracılığıyla gerçekleştirilir.

Neden Biz

Başarı Hikayelerimiz

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu