Vera Gelinlik Ads ve SEO Hizmeti

Vera Gelinlik Hakkında

Dünya ve Türkiye’den en iyi gelinlik markalarına ait en iyi modelleri bulabileceğiniz perakende gelinlik mağazasıdır. Ajansımız web sitesini yapımından, Google Ads ve Google SEO konusunda hizmet sağlamıştır. Vera Gelinlik mağazası içerisinde Pierre Cardin, Marie ve Aysira Gelinlik markalarına ait ürünlere ulaşılabilir.

İnceleme
5/5
5
+

Türkiye’nin En İyi Gelinlik Markası

15milyon
+

Google Ads Reklam Gösterimi

10
+

Yıllık Deneyim

6
+

Kişilik Ekip

Değişim

Çalışmalara ilk olarak sektörü analizle başladık. SEktörün eksiklikleri ve ne gibi bir bilgi ihtiyacı olduğunu keşfetttik. Daha sonra Veragelinlik.com üzerinde çalışmaya başladık.

Türkiye’de ilk defa gelin adayların sisteme kayıt edildiği kişisel özelliklerine göre Yapay Zeka öneri sistemi geliştirdik. Bu şekilde gelin adaylarının kendileri için en ideal modeli bulması konusunda yardımcı olmuş olduk. Aynı zamanda gelinlik mağazası yönetim yazılımı yazdık ve her hangi bir süpriz olmadan sistemin yürümesini amaçladık. 

Google Ads üzerinden 15 milyon+ reklam gösterimi gerçekleştirdik. Hem kendi lokasyonunda hem çevre illerde önemli popülerite elde ettik.

Neden
SEO Nedir

Aksaray Gelinlik mağazası olarak yola çıksa da oldukça yetenekli bir ekibe sahip olan Vera Gelinlik çevrimiçi varlığında ajansımıza güvenmiştir. 

Hedef Kitle – Türkiye’nin en iyi markalarını mağazalarında birleştiren Vera Gelinlik, Konya başta olmak üzere Niğde, Nevşehir ve Kayseri’den gelinlik almaya gelen önemli bir kitleye hizmet vermektedir.

Yenilikli Yapısı – Türkiye geneli önemli çalışmalara imza atmak isteyen Vera Gelinlik, modayı yakından takip ederken sektörün etkileyicilerinden birisi olmaya da çalışıyor.

Sonuçlar

Vera Gelinlik'te Kullandığımız Teknolojiler

WordPress
Google Ads
PHP
Kallyas
Java
RxJava

Gelinlik Mağazanız mı var?

Yazdık Çizdik

Size Özel Yazılar

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu