Pınar Bent Gelinlik Hakkında

İstanbul / Nişantışı’nın ünlü gelinlik mağazası Pınar Bent Gelinlik, dünyanın bir çok farklı noktasında şubeleşmiş ve düğün modasına öncülük yapan markalardan birisidir. Dubai’den Parise’e bir çok şehirde Pınar Bent markasını görmek mümkün.

Reklam Sanatı

Giriş

Sektörün belirleyicilerinden olan Pınar Bent Gelinlik, çevrimiçi varlığının geliştirilmesi konusunda ajansımızı tercih etmiştir. Pınar Bent Gelinlik, Türkiye’nin ünlü mankenleri ile beraber çalışmaktadır. Bunlardan bazıları Aida Dinç, Özge Ulusoy, Simge Tertemiz, Gizem Özdilli bunlardan bazılarıdır.

Pınar Bent Gelinlik mağazasını İstanbul’da Levent ve Nişantaşı semtlerinden ulaşabilirsiniz.

Neler
Yaptık?

Öncelikle firma ile analizlerimizi gerçekleştirdiğimizde “Google Harita Konumlarında” yeterince gösterilmediğini farkettik. Önceliğimizi yol tarifi almak isteyen çiftler üzerinde yoğunlaştırdık ve bu konuda önemli blokajları çözerek çalıştığımız dönem içerisinde “İstanbul Gelinlik” gibi kritik aramalarda iyileşmeler gözlemledik.

Google Ads üzerinden yönettiğimiz bütçeyi 3 ayrı parçaya böldük. Google Search Reklamları, Re-Marketin Görüntülü Reklam ve Potansiyel Müşteri olarak kampanyalar oluşturduk. Bu şekilde hem marka imajında güçlenmeler hem de arama motorları üzerindeki potansiyel müşterilere tam olarak ulaşmayı amaçladık. 

Yazdık Çizdik

Size Özel Yazılar

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu