Yazar

Tuğba Bozkurt Batur

Merhaba ben Tuğba Bozkurt Batur.

  • Enerjik
  • İyiden mükemmeli düşleyen

Meslek hayatımda 10 yıl gazetecilik, 10 yılı aşkın süre iletişim danışmanlığı ve editörlük görevlerinde bulundum. 42 yaşındayım. İstanbul- Anadolu Hisarı’nda yaşıyorum. Mesleğime Milliyet gazetesi ekonomi servisinde editör olarak başladım. Ardından halkla ilişkiler sektörüne geçtim. 4 yıl, farklı halkla ilişkiler ajanslarında çalıştım.

Uzunca bir süredir freelance olarak PR, reklam ve içerik ajanslarıyla işbirliği halinde mesleğimi sürdürüyorum. İçerik üretimi, stratejik iletişim ve müşteri danışmanlığı uzmanlık alanlarım arasında yer alıyor. Bu kapsamda son 5 yıldır içerik ajanslarıyla kontak halindeyim.

Basın bülteni, dijital medya içeriklerinin yanı sıra makale ve blog yazarlığı da işimin bir parçasını oluşturuyor. Farklı ajanslarla bağlantı halinde ihtiyaca yönelik hizmet veriyorum. Ancak artık tek bir ajansın bir parçası olmak, bölünmeden, güne sürprizlerle başlamadan, planlı ve odaklı bir şekilde çalışmak istiyorum.

“Hiç bir şeyi ucuza alacak kadar zengin değilim”

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasında her hangi bir komisyon almamaktadır. Anlaşmalı yazarlarımızla direkt olarak kendiniz anlaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Yazarla İş Ortaklığı Kurun

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasındaki anlaşmalarda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu