Yazar

Selen Ural

Merhaba, ben Selen Ural.

Bahçeşehir Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları mezunu, aynı zamanda Aydın Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği öğrencisiyim. Yazma konusundaki yeteneğim ve ilgim, beni freelance yazar ve içerik üreticisi olmaya yönlendirdi. Sürekli öğrenmeye açık, detaylara önem veren ve yenilikçi düşünceleri hayata geçirmeyi seven bir yapım var. Seyahat etmenin ve yeni lezzetler keşfetmenin büyüsüne kapılmış biri olarak, bu tutkumu yazılarıma yansıtmaktan büyük keyif alıyorum. Meraklı, yaratıcı ve tutkulu biriyim.

Sürekli öğrenmeye açık, detaylara önem veren ve yenilikçi düşünceleri hayata geçirmeyi seven bir yapım var. Pozitif enerjim ve çözüm odaklı yaklaşımım, beni her zaman ileriye taşıyan unsurlar.

“En büyük zafer, kendi kendini yenmektir.”

Öğrenmeye Açık, Araştırmayı seven, Yeniliğe karşı heyecan duyan Başarılı insan, risk alabilen, kendi belirlediği hedeflere ulaşırken çevresine ve kendisine değer katabilen kişidir.

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasında her hangi bir komisyon almamaktadır. Anlaşmalı yazarlarımızla direkt olarak kendiniz anlaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Yazarla İş Ortaklığı Kurun

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasındaki anlaşmalarda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu