Yazar

Sare Öztürk

Merhaba ben Sare Öztürk.

Çevirmen adayı ve de yazarım. Kendi çapımda yazılar yazıyorum ve TED videoları çeviriyorum, daha öncesinde de birçok site için gönüllü çevirmenlik yaptım ve içerik yazdım. Bu alanda kendimi daha da geliştirmek ve üretmeye devam etmek istiyorum.

Her ne kadar birçok insan “başarılı” insanı notları iyi olan insan olarak tanımlasa da benim için başarının birçok çeşidi var. Örneğin farklı alanlarda farklı fikirler üretmek ve insanlara fayda sağlayacak uğraşlar edinmek benim için başarı tanımına daha uygun. Bu bir müzisyen de olabilir, bir çevirmen de veya bir oyun geliştiricisi de. Sadece kendini geliştirmeye odaklanan, insanların ne yaptığıyla ilgilenmeyen ve her halükarda bilgiye açık olan insanlar başarılı oluyor benim gözümde.

“Bildiğim tek bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir.”

Kırıkkale Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Bu zamana kadar birçok alanda hem gönüllü hem de ücretli olarak çeviri hizmeti verdim ve vermeye de devam ediyorum. Bir çevirmende olması gereken en temel özellik öncelikle ana dilinde başarılı olmak. Bu yüzden kendimi yazarlık alanında da geliştirmeye devam ediyorum ve aynı zamanda içerik üretiyorum. Yazı yazmayı ve kendimi ifade etmeyi seviyorum, bunu da insanlara fayda getirmesi için biraz daha geniş çapta yazarlık yapma yolunda ilerlemek istiyorum.

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasında her hangi bir komisyon almamaktadır. Anlaşmalı yazarlarımızla direkt olarak kendiniz anlaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Yazarla İş Ortaklığı Kurun

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasındaki anlaşmalarda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu