Yazar

Özge Avcu

Merhaba, ben Özge AVCU.

Güçlü, pozitif, azimli

Kendi hedefleri için çabalayan… Etraf ne der? algısından uzak, başkalarıyla değil kendinin en iyi versiyonunu ortaya çıkarmak adına kendinle yarışan kişidir…

13 Kasım İstanbul doğumludur. ”Altın Yazar” ödüllü Yazar, İlişki Koçu ve Aile Koçu, Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanı, Yaşam ve Motivasyon Koçu belgelerine sahiptir. NLP (Bilinçaltı Programlama) Master Uygulayıcı ve EFT (Duygusal Özgürlük) Uygulayıcı, Temel Psikoloji, Beden Dili ve Etkili İletişim belgeleriyle mesleğinde ihtiyacı olabilecek deneyimlere sahiptir. 

Sosyal medya hesaplarından çalışmalarına devam etmektedir. Kişisel gelişim NLP ve EFT teknikleriyle dolu olan RUHUN VE SEN yazarlık yolunda ilk kitabıdır. Kendine has tarzıyla yazmış olduğu ÖZ MANZARA her duyguya bir şiir kitabı ve Akrep burcunun derin dünyasını tüm gerçekleriyle anlatan AKREP HÜKÜMLERİ, yaşanmış gerçek hayat hikayelerini anlatan YAŞAYAN SESSİZLİKLER kitabı ve bütün kitapları online satış sitelerindedir.

Her şey inancımın gücünde…

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasında her hangi bir komisyon almamaktadır. Anlaşmalı yazarlarımızla direkt olarak kendiniz anlaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Yazarla İş Ortaklığı Kurun

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasındaki anlaşmalarda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu