Yazar

Onur Çari

Merhaba ben Onur.

Üretken, iyi analiz yapıp orta noktayı bulabilen, olabildiğince kararlı ve ne istediğini bilen istediğini bulmadan dönmeyen.Kendini insanlarla kıyaslamayacak kadar olgunlaşan herkes başarılıdır. Kurban rolüne girmeyip sorununu çözen insandır bu ve aynı zamanda bağımsızlığın lezetine hiç bir şeyi değişmez. Sonuçlar kaçınılmazdır.

Süreçlerden ve yoldan keyif alan insan şikayet etmez, yardım istemekten çekinmez. Kaçınılmaz olan sonuçtan sonra rahat uyuyabilen insandır başarılı insan. İnsan başarıyı içine sokamaz, başarının içine girer desem yeridir. İnsan başarıyı tadar ama ona sahip olamaz, ona sahip olduğunu düşünürse hayatı boyunca sadece birkaç başarının arkasına saklanmış olur. Tattığı başarıdan tatmin olmayan, arkasına yenilerini eklemek için hevesli olan 70 yaşında bir adama başarılı derim ben. Konuyu sadece iş konusundaki başarıya indirgeyecek olursak, istekle çalıştığı işte hayatın iniş çıkışlarını kabullenmiş olup, disiplinli olan herkes başarılıdır.

“Hamdım, yanıyorum, pişeceğim.”

Bireysel olarak tüm ilgi alanlarımda düşünme ve yazma yeteneğim var. Analiz ve muhakemenin sonucunda ortaya çıkacak metinlerimin etkisine güveniyorum. Bir konuyu en çok cümle ile anlatmakta var, en net biçimi ile kısacık aktarmakta var. Kişiden kişiye ve konudan konuya göre değişen durumlarda iyi düşünelerek yazılmış metinler okuyucusuna en orta yolu ile verilmelidir.

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasında her hangi bir komisyon almamaktadır. Anlaşmalı yazarlarımızla direkt olarak kendiniz anlaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Yazarla İş Ortaklığı Kurun

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasındaki anlaşmalarda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu