Yazar

Merve Bilgiç

Merhaba ben Merve Bilgiç.

Başarılı insan pes etmeyendir, yeniliklere açık olandır, özgüvenli olup bilgilerini paylaşandır, kendini geliştirendir, sadece kendi yaptıkları ile değil başkalarının hayatlarından da bir şeyler öğrenebilendir.

Yazar profilimde büyük ihtimalle mesleğimle ilgili sanatsal bir yazı yazacağım. Günümüzde insanların, kafeleri çalışma alanı olarak kullanıp, estetik ve verimli açıdan çalışan kişiye ofis ortamına göre neden daha verimli katkıda bulunduğuna dair bir yazı yazacağım. Kafelerin ambiyansını, verdiği duyguyu, renklerin etkisini inceleyeceğim. Ben yazar olarak, ilk olarak bir dergide yazmaya başladım. İlk yazım gece hayatı üzerineydi.

Gece hayatının ışıklarının insanlara verdiği etki ve kilometrelerce uzakta olan insanların aynı ışıklar altında nasıl olduklarına dair bir davranış yazısıydı. Yaklaşık 5 senedir yazıyorum. Semt gazetesi, dijital platformlar olmak üzere hem metin yazarlığı hem de içerik yazarlığı yaptım. Araştırmayı sevdiğim için çok farklı konularda yazmayı da seviyorum.

“İşleyen demir paslanmaz.”

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasında her hangi bir komisyon almamaktadır. Anlaşmalı yazarlarımızla direkt olarak kendiniz anlaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Yazarla İş Ortaklığı Kurun

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasındaki anlaşmalarda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu