Yazar

Levla Kayra

Merhabalar ismim Levla Kayra.

Burdur’da Antropoloji üzerine yüksek lisans yapmaktayım. Hem seçtiğim meslek olarak hem de büyüdüğüm ortam nedeniyle hareketli ve meraklı bir kişiliğe sahibim. Yeni şeyler deneyimlemeyi ve öğrenmeyi çok severim. Metin/İçerik yazarlığını ilk olarak mezuniyetim için yazmam gereken tez için akademik makale tarama. yaparken daha sonra ise Ankara’da bir kozmetik firması için Operasyon Sorumlusu olarak çalıştığımda keşfettim ve ilerlettim.

Yaşadığı olaylardan ve yaptığı tercihlerden pişmanlık duymayan, kendisini anlayan, duygu ve düşüncelerini yönetebilen sosyal hayatta aklına koyduğu şeylerin arkasından gidip sonucu olumsuz bile olsa çaba harcayan insan,başarılı insandır.

“Başarı, düşmekten vazgeçmediğin sürece gerçekleşebilecek bir yoldur.”

Yaratıcı ve etkileyici yazım tarzıGeniş konu yelpazesinde bilgi birikimiSEO uyumlu içerik oluşturma becerisiİleri analitik ve araştırma yetenekleriEsnek ve iletişim odaklı işbirliğiHer proje için kaliteli ve özgün içerik üretme konusundaki profesyonelliğimle, sizinle çalışmayı dört gözle bekliyorum.

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasında her hangi bir komisyon almamaktadır. Anlaşmalı yazarlarımızla direkt olarak kendiniz anlaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Yazarla İş Ortaklığı Kurun

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasındaki anlaşmalarda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu