Yazar

Hande Gültekin

SEO İçerik Yazarlığı 5 yıl- İçmimarlık 7 Yıl (Teknolojiden iç tasarıma kadar çok geniş bir yelpazede yazarlık yaptım-İngilizce ve Türkçe olarak)

Girişimci, heyecanlı ve meraklı bir insanım.Başarılı bir insan kendi hayalleri için çabalayan, amaçlarına ulaşamasa bile başka çözümlerle yoluna devam edebilen insandır.

2012 yılı İzmir Ekonomi Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nden mezun olduktan sonra kariyerine bir dönem içmimar olarak devam eden Hande Gültekin, dekorasyondan web tasarımına, web sitelerine trafik çekmekten backlinklerin önemine kadar olan geniş bir alanda edindiği yazarlık deneyimi ile daha çok araştırmaya, daha çok yazmaya ve öğrenmeye devam ederek yoluna devam etmektedir. Kaliteli içerik=Başarılı SEO=Üst Sıralamalarda Yer Alma ilkesi ile SEO yazarlığının önemini bilerek ve araştırarak içerik oluşturmaya devam etmektedir.

“Çok çalışan değil akıllı çalışan kazanır.”

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasında her hangi bir komisyon almamaktadır. Anlaşmalı yazarlarımızla direkt olarak kendiniz anlaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Yazarla İş Ortaklığı Kurun

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasındaki anlaşmalarda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu