Yazar

Elif Ebru Kozlu

Merhaba ben Ebru Kozlu.

Erciyes Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum. Eğitim hayatım boyunca hobi olarak yaptığım içerik üreticiliği, editörlük ve yazarlık alanlarında deneyimlerim oldu.

İlk olarak uzun zaman önce kurduğum bir youtube kanalında şarkı çevirileri yaparak başladım. Daha sonra bunu Instagram üzerinden devam ettirmeye karar verdim ve bir süre daha çeviri ve video editi yaptım. Hatta bu vesileyle gönüllü olarak çok tanınan bir müzik sayfasında video editörlüğü ve sosyal medya yönetim yardımcılığı yaptım.

Ayrıca bir haber sitesi açıp haber editörlüğü yapmaktaydım. Gündem ve ekonomi konularında SEO uygunluğuna özen göstererek haberler yazdım. Daha sonra bir sayfada editörlük yaparak birçok deneyim kazandım. Ayrıca, Medium sayfası üzerinden kendi blog sayfamda yazmaya devam ediyorum. Yazarlık ve editörlük benim için bir tutku. Farklı alanlar deneyimlemeyi seviyorum. Araştırma yapmak, yeni fikirler öğrenmek, üretmek ve geliştirmek konusunda hevesliyim.

“Drenthe toprağının içine dik kendini, filizleneceksin, kaldırımın üstünde solup kuruma.”

Kendini geliştirme arzusu duyan ve araştırmacı biri olarak tanımlayabilirim.

Bence bir insan günlük iş ve sorunlulukları ardından kendine, hobilerine ve aktivitelerine zaman ayırabiliyorsa başarmış demektir.

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasında her hangi bir komisyon almamaktadır. Anlaşmalı yazarlarımızla direkt olarak kendiniz anlaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Yazarla İş Ortaklığı Kurun

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasındaki anlaşmalarda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu