Yazar

Aysun Yurttutan

Merhaba, ben Aysun Yurttutan.

Anadolu Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü eğitimime severek devam ediyorum. Eğitim hayatım başladığından beri ise birçok içerik ajansında metin yazarlığı yapmaya başladım. Yaratıcılığım ve fikirlerimle harmanladığım içerikler her geçen gün kendimi daha çok geliştirmemi sağladı.

En sevdiğim kitap olan Küçük Prens’ten bir bölüm aktarmak isterim.
Yıldızların değeri herkes için aynı değil…Yolculuk yapanlar için yıldızlar yalnızca kılavuzdur. Bazıları için yalnızca gökyüzündeki küçük parıltılardır. Bilim insanları için araştırılacak problemlerdir. Benim gibi işadamları içinse onlar yalnızca değerli altındır. Oysa bütün yıldızlar sessizdir. Ama sen, sen yıldızlara kimsenin bakmadığı gibi bakacaksın.

Bu soruya cevap vermek her ne kadar zor olsa da kariyer konusunda hırslı ve inatçı olduğumu söyleyebilirim. Kişisel hayatımda ise daha sakin ve düşünmeyi seven biriyim. Bunun için özellikle sadece duvarları izlediğim günler bile oluyor, tavsiye ederim 🙂

Başarılı insan bana göre tamamen yaptığı işlerle ölçülemez. Ben başarısız olduğun halde denemeye devam etmenin en büyük başarı olduğunu düşünüyorum. İnsan içindeki motivasyonu tekrar bulduğunda ve küçük bir adım atmak için bile hevesli olduğunda benim için başarılıdır.

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasında her hangi bir komisyon almamaktadır. Anlaşmalı yazarlarımızla direkt olarak kendiniz anlaşabilirsiniz.

Firmanız İçin Yazarla İş Ortaklığı Kurun

SEO Nedir, Yazar ve Firma arasındaki anlaşmalarda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Ulaşın

SEO Nedir Ekimizle Şimdi İletişime Geçin

Bizimle İletişim Formunu Kullanarak Geri Dönüş Taleplerinizi İletebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?
Sonraki Adım
1

Hangi Hizmet veya Eğitimi Alacağınızı Seçin

2

Yandaki Formumuzu Doldurun

3

Ekip Arkadaşlarımız Sizlere Ulaşacaktır

İletişim Formu